Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

Ako inzerovať

Čo by ste mali vedieť pred tým, ako podáte inzerát… ako správne inzerovať

Bežný užívateľ, občiansky inzerent môže v našom inzertnom systéme inzerovať zadarmo. Komerčné, podnikateľské  inzerovanie je povolené len po zakúpení si niektorého z členských balíkov.

Po registrácii má každý občiansky inzerent (nepodnikateľ)  bezplatne k dispozícií základný členský balík, ktorý povoľuje mať na užívateľskom účte súčasne 10 občianskych inzerátov (aktívne, aj neaktívne-nevymazané). Znamená to, že môžete svoje inzeráty ľubovoľne meniť, podávať nové, mazať. Jediné obmedzenie základného balíka je, že nemôžete mať v systéme NARAZ viac ako 10 inzerátov. Ak ste limit dosiahli, stačí vymazať niektorý váš starší inzerát a spraviť tak miesto pre nový.

Inzerát je po podaní najprv zachytený v systéme (neobjaví sa na stránke hneď), kde prejde kontrolou. Ak inzerát zodpovedá podmienkam inzertného systému, bude následne zverejnený.

Pre podnikateľov!
Ak podávate podnikateľský, komerčný inzerát, musíte mať zakúpený jeden z členských balíkov. Informácie o členských balíkoch a možnostiach platby.

Podanie komerčného inzerátu je podmienené kúpou členského balíka. Užívateľom-podnikateľom je zakázané v rámci inzercie všeobecne inzerovať svoju podnikateľskú činnosť – výnimku tvorí kategória “Služby – podnikanie”. V ostatných kategóriách sú povolené len inzeráty, ktoré špecificky inzerujú konkrétny tovar, či model (napr. konkrétnu ponuku nehnuteľnosti, ojazdeného auta, pracovnej ponuky, atď.). Ak máte záujem o reklamné inzerovanie svojej činnosti, služieb, alebo chcete v inzerátoch uvádzať linku na vaše stránky, prípadne iné prispôsobenie inzerátov, kontaktujte nás na e-mailovej adrese inzercia@rimava.sk, pripravíme Vám riešenie na mieru.

Zakázané sú inzeráty a obsah:

  • Inzerujúce všeobecnú podnikateľskú činnosť užívateľa (napr. „ponúkam stavebné práce“, „poskytujem pôžičku“, „prekladateľské služby“, „doveziem vám auto“, „predáme váš dom“, výnimku tvorí kategória “Služby – podnikanie”
  • Uvedenie linky na webstránku mimo portálu Rimava.sk v texte inzerátu, uvedenie loga firmy – pri platených inzerátoch je možná individuálna dohoda
  • Neprimerané používanie výkričníkov, hviezdičiek, veľkých písmen a podobných zvýrazňujúcich znakov
  • Inzeráty na chudnutie, zárobky cez internet, multi-level-marketing ponúk, práce s poplatkom, pohonné hmoty, doklady, lieky, cigariet, alkoholu
  • Opakované inzeráty s rovnakým obsahom, spamovanie
  • Inzerovanie tovaru kúpeného iba za účelom ďalšieho predaja (zárobku) – s výnimkou v rámci platených členských balíkov;
  • Všeobecné pracovné ponuky, bez uvedenia konkrétností (musí tam byť minimálne názov firmy, kontakt, popis práce a požiadavky na uchádzača)
  • Všeobecne formulované, nejasné a nekonkrétne inzeráty (napr. „rýchly zárobok“, schudnite hneď – zavolajte“, atď.)

Inzeráty, ktoré nezodpovedajú pravidlám budú ihneď vymazané, resp. nebudú zverejnené, bez povinnosti finančnej náhrady, to isté platí aj pre inzeráty zverejnené v rámci platených balíkov. Ako súčasť údržby stránky sú inzeráty, ktoré viac než rok neboli upravované a nie sú zverejnené (sú v stave “Koncept”) sú pravidelne mazané.

Prevádzkovateľ má právo zmazať, alebo preradiť inzerát, zaradený do nesprávnej kategórie, ako aj určiť, ktoré inzeráty sú považované za komerčné.

Inzeráty môžu byť napísané v slovenskom, českom, maďarskom, prípadne anglickom jazyku.

Úplné znenie podmienok využívania služieb inzertného systému Rimava.sk nájdete tu…

Ak máte otázky, problémy, pripomienky, kontaktujte nás na e-mailovej adrese inzercia@rimava.sk.