Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

139 000 €

SKVELÁ INVESTÍCIA – OBJEKT NA PREDAJ

  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • Pridané: 20. marca 2021 13:37
  • Končí o: 4 dní
Hubovo1
Hubovo2Hubovo3Hubovo4Hubovo5

Popis

ID:012-18-ANO: Ponúkame Vám vynikajúcu investičnú príležitosť v podobe monumentálnej nehnuteľnosti situovanej cca 3 km od obce Hubovo, v lone prírody na okraji Rimavskej kotliny a východnej časti Cerovej vrchoviny, v dolinke Hubovského potoka. Tu sa nám ponúka nádherná prírodná scenéria v každom ročnom období. Približne 1,5 km od objektu sa nachádza krásne prírodné jazero a asi 20 km sa nachádzajú jódové kúpele Číž.
Táto nehnuteľnosť ponúka všetky možnosti komerčného využitia, či už ako nadštandardné bývanie pre mobilných seniorov s kompletnými službami a možnosťou pestovania a chovu, alebo horský penzión s rôznymi sezónnymi podujatiami, alebo ako poľovnícke sídlo, škola v prírode, zotavovňa, relaxačné centrum či kongresové centrum, ale v neposlednom rade môže slúžiť aj na vlastné účely ako rezidencia v prírode s neodolateľným výhľadom, pokojom a tichom. Budova prešla čiastočnou rekonštrukciou, niektoré podlahy boli vybetónované, steny vystierkované, stropy znížené /sadrokartónové/, boli osadené nové interiérové drevené dvere, zrekonštruované komíny a v celom objekte bola vymenená elektroinštalácia s prípojkou na 230/400V. Strecha je pokrytá kvalitným hrubým pozinkovaným plechom.
Budova má 2 poschodia, podkrovie a suterén. V centre prvého poschodia sa nachádza spoločenská resp. kongresová miestnosť s predprípravou na kozub/krb a aj rohové krbové kachle, 10 izieb a 2 kúpeľne s toaletami. Druhé poschodie ponúka 8 izieb a 2 kúpeľne s toaletami. V podkroví sú 2 menšie izby vhodné na kancelárie, šatne pre personál alebo masážne priestory s dvomi prídavnými podkrovnými priestormi. V každej izbe aj v miestnostiach sa ponúka možnosť pripojenia krbových kachlí alebo piecky, keďže v každej izbe je k dispozícii vývod do komína. Na oboch podlažiach sa dajú poskytnúť 2 samostatné apartmány alebo bytové jednotky minimálne s 3 izbami, vlastnou kúpeľnou a samostatným WC.
Celá budova je podpivničená, v suteréne sa nachádza priestranná kuchyňa s prídavným skladom surovín a výdajným okienkom do jedálne. Jedáleň s kapacitou cca 33 miest so sociálnou miestnosťou, technická miestnosť, miestnosť vhodná na výdajňu bicyklov, kolobežiek, práčovňa so žehliarňou s dvoma vchodmi, pričom jeden z vchodov je situovaný priamo k schodiskovej časti interiéru, a iné priestory.
Status: vlastníctvo: osobné, celková rozloha: 12819m², zastavaná plocha /oplotená/: 4049m², priľahlý pozemok /neoplotený/: 8770m², úžitková plocha: 840m²
Vybavenie: Konštrukcia: tehlová, podlahy: betón, palubovka, betónová dlažba, parkety, okná: pôvodné drevené, el. napätie 230/400V, vodovod, 2x studňa, kanalizácia: žumpa, vykurovanie: lokálne-pevné palivo, prístupová cesta spevnená, poľná. Cena 139 000 €, v prípade seriózneho záujmu sme ochotní pristúpiť k ďalšej dohode. Kontakt: 0944202205, ondrisova@realitybemi.sk
Prostredníctvom nášho finančného poradcu Vám pomôžeme s financovaním kúpy nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

Bez značiek

382 celkových prezretí, 2 dnes

  

ID inzerátu: 9456055ec825a030