Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

DOHODOU €

Rodinný dom/polyfunkčný objekt na predaj v Hrnčiarskych Zalužanoch

  • Pridané: 9. februára 2019 21:08
  • Končí o: 50 dní, 13 hod.
Rodinný dom/polyfunkčný objekt na predaj v Hrnčiarskych Zalužanoch - Image 1Rodinný dom/polyfunkčný objekt na predaj v Hrnčiarskych Zalužanoch - Image 2Rodinný dom/polyfunkčný objekt na predaj v Hrnčiarskych Zalužanoch - Image 3Rodinný dom/polyfunkčný objekt na predaj v Hrnčiarskych Zalužanoch - Image 4

Popis

RE/MAX Reality Art ponúka exkluzívne na predaj zrekonštruovaný rodinný dom/polyfunkčný objekt v obci Hrnčiarske Zalužany.
Nachádza sa pri hlavnej ceste s rozlohou 1379 m2, záhrady sú o výmere 2786 m2. Úžitková plocha je cca 450 m2. Dispozícia nehnuteľnosti je predurčená na samostatné bývanie pre veľkú rodinu alebo na podnikateľské účely.
POPIS NEHNUTEĽNOSTI: dom bol postavený v 50-tich rokoch minulého storočia, v rokoch 2000 – 2003 prešiel kompletnou rekonštrukciou exteriéru aj interiéru. Strešná krytina je Bramac, okná sú plastové, dvere drevené. Podlahy sú na poschodí v štyroch izbách vybavené orechovými a dubovými parketami, ostatné miestnosti plávajúcou podlahou a dlažbou.
Poschodie je zariadené na bývanie, prízemie s osobitným vstupom je možné využiť na podnikateľské účely (obchod/y, ambulanciu/e pre lekárov, sklady a pod.).
DOM POZOSTÁVA:
– prízemie – 5 izieb, hala, kuchyňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom s WC a bidetom,
práčovňa s vaňou,
– poschodie – 4 izby, hala, šatník, kuchyňa so špajzou, kúpeľňa s vaňou a s 2 umývadlami,
WC,
– 1 balkón do dvora, 1 loggia do ulice,
– povala (5 m výška),
– dvojgaráž s montážnou jamou,
– altánok.
POZEMOK: je oplotený, upravený, udržiavaný trávnik, s vysadenými stromami a kríkmi. Vstup na pozemok ja možný z dvoch strán, od hlavnej cesty a zo zadnej strany.
IS: Kúrenie je plynové, na poschodí sa v dvoch izbách nachádzajú kachlové pece. Voda je riešená z verejného vodovodu, resp. z dvoch vlastných studní. Na kanalizáciu slúžia 2 vlastné žumpy (50 m3 a 25 m3).
OBČIANSKA VYBAVENOSŤ: Obec Hrnčiarske Zalužany je vzdialená 15 km od Rimavskej Soboty, 23 km od Lučenca a 10 km od okresného mesta Poltár. Obec na úpetí Slovenského rudohoria s takmer tisíc obyvateľmi ponúka kompletnú občiansku vybavenosť, ako materskú škôlku, základnú školu, poštu, kostol, miestne kultúrne stredisko s knižnicou, potraviny.
VÝHODY:
– kľudné, tiché prostredie,
– popri bývaní možnosť využitia aj na podnikateľské účely,
– vzhľadom na výšku povaly, možnosť ďalšej nadstavby,
– dobrá dostupnosť do okresných miest.

Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky volajte telefónne číslo 0904 927 300.

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

Bez značiek

1517 celkových prezretí, 3 dnes

  

ID inzerátu: 9375c5ea04d00c94