Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

1 500 €

Projektant, Architekt

  • Ulica a/alebo č. domu: B.Bartóka
  • Mesto/obec: Rimavská Sobota
  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • PSČ: 979 01
  • Pridané: 23. januára 2019 9:31
  • Končí o: 32 dní, 2 hod.

Popis

Hľadáme projektanta, architekta, do architektonického ateliéru

Náplň práce: projektovanie pozemných stavieb, navrhovanie stavieb, prípadne projektovanie TZB

Komunikácia s úradmi, riešenie stavebných povolení

Práca s PC, znalosť:  AutoCAD, Word, Excel

Požiadavky: odbornosť, samostatnosť, chuť pracovať a podieľať sa na tímovej práci, spoľahlivosť, komunikatívnosť, , osobný rozvoj

Vodičský preukaz: B

Znalosť angličtiny: vítaná

Termín nástupu: ihneď

Ponúkame: Zaujímavú a kreatívnu prácu, skúsenosti, profesionálny rast, dostatočné ocenenie

Forma pracovného záväzku: absolventská prax, dohoda, pracovná zmluva, živnosť

Kontakt: pošli životopis na: atelierklaubert@gmail.com  ,  a volaj na: 0907 900 700 –  Erik Klaubert

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

341 celkových prezretí, 2 dnes

ID inzerátu: 8545c482394dc83b

Ďalšie inzeráty od tohto inzerenta