Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

DOHODOU €

PRIESTORY NA PODNIKANIEV HRACHOVE – NA PREDAJ

  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • Pridané: 12. septembra 2021 21:44
  • Končí o: 51 dní, 23 hod.
Hrachovo2
Hrachovo1Hrachovo3Hrachovo4Hrachovo5Hrachovo6Hrachovo7Hrachovo8Hrachovo9Hrachovo10

Popis

028-18-ANO –  – Videoobhliadka na:      https://youtu.be/zoaoPJ-J49o

360° virtuálna prehliadka aj na stránke www.realitybemi.sk

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj polyfunkčný objekt o rozlohe 1801 m² so širokým rozsahom využitia, s 2 veľkými obchodnými priestormi, ďalšími 7 miestnosťami, 2 kúpeľňami a 4 sociálnymi miestnosťami, s výťahom, nakladacou rampou, bezbariérovým vstupom, dostatkom odkladacieho priestoru aj parkovacieho miesta a veľkým nádvorím.

Jedná sa o pôvodnú, no veľmi zachovalú, čiastočne podpivničenú dvojpodlažnú tehlovú budovu s kamennými základmi, ktorá pozostáva z 2 priestranných hál, ďalších 7 miestností  rôznych rozmerov a možností využitia , 2 kúpeľní a  4 WC.  Zastavaná plocha pozemku je 290m², úžitková plocha  je 580m².

Prízemie tvorí: betónové schodisko vediace do pivničných priestorov a na podlažia.

Pivnicu tvoria: 2 vybetónované priestory s rozlohou 80m².

  1. Podlažie tvorí: chodba, priestranná výrobná/predajná hala predelená na 3 sekcie, pričom krajná časť je uzamykateľná a s prístupom k prestrešenej ohrádke v bočnej časti budovy na nádvorí, ďalej sa tu nachádza kancelária, menší sklad, priestranná kúpeľňa so sprchovým kútom, WC a umývadlom /možnosť dobudovania menšej šatne/ a  nákladný výťah s vonkajšou nakladacou rampou.

2.Podlažie tvorí: chodba, priestranná šatňa, kancelária /sklad/, vydláždená predajná/výrobná  hala s chladiacim boxom,  kuchynským kútom s umývadlom /na druhom konci haly je k dispozícii ďalšia vodovodná batéria/, súčasťou haly je aj malá prídavná/technická/ miestnosť. Na tomto podlaží sa nachádza  aj sociálna miestnosť s dvomi oddelenými WC s umývadlom,  a nákladný výťah s nosnosťou do 500kg.

Strecha budovy je rovná, pokrytá pozinkovaným plechom, väčšinu podláh tvorí betón, haly a niektoré časti miestností sú vydláždené keramickou a kovovou dlažbou, a niektoré časti miestností sú pokryté PVC. Okná sú pôvodné drevené. Všetky zariadenia v budove sú plne funkčné, vrátane výťahu, na ktorom je však potrebné obnoviť revíziu.

INŽINIERSKE SIETE: Budova je napojená na obecnú vodu, kanalizácia je riešená čističkou odpadových vôd, elektrina 230/380V, plyn. Vykurovanie je riešené gamatkami, ohrev vody je zabezpečený 120l elektrickým bojlerom.

Budova je situovaná na križovatke v obci Hrachovo oproti kaštieľa s prístupom z hlavnej asfaltovej komunikácie. Pozemok je rovinatý, s priestranným nádvorím o rozlohe 1511 m², ktorej príjazdové či prístupové cesty do budovy sú vyasfaltované a zvyšná časť nádvoria je trávnatá.

Táto budova v minulosti slúžila ako základná škola, neskôr pekáreň a donedávna v nej boli  prevádzkované potraviny a predajňa s rozličným tovarom. Vzhľadom k vybavenosti tejto budovy však prichádzajú do úvahy aj ďalšie možnosti prevádzkovania výroby, predaja, služieb alebo kombinácia všetkých možností s výbornými parkovacími možnosťami na pozemku, ktorý by sa však dal využiť aj na výstavu predávaného sortimentu v letných mesiacoch – napr. pri predaji nábytku na výstavu sezónneho či záhradného sortimentu…Obec Hrachovo je vzdialené 13 min. od okresného mesta Rimavská Sobota, 30 min. od okresného mesta Lučenec a 1 hodinu od maďarských hraníc.

Cena: Ponúknite

Kontakt: 0944 202 205 – Anna Ondrišová, ondrisova@realitybemi.sk

Prostredníctvom našich finančných analytikov a poradcov Vám pomôžeme s najvýhodnejším financovaním kúpy nehnuteľnosti. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

Bez značiek

72 celkových prezretí, 4 dnes

  

ID inzerátu: 589613e5873356cf