Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

15 €

Preklady, tlmočenie: nemčina, švédčina

  • Pridané: 3. augusta 2021 13:55
  • Končí o: 11 dní, 15 hod.

Popis

Volám sa Katarína Ondrejková a mám vyštudovaný odbor prekladateľstvo a tlmočníctvo nemčina, švédčina na Univerzite Komenského v Bratislave.

Prekladám všeobecné dokumenty, zmluvy, certifikáty, životopisy, webové stránky, potvrdenia, ale som otvorená aj iným zameraniam prekladu.

Mám skúsenosti s prekladom a vyučovaním cudzích jazykov, ale aj skúsenosti s prácou a štúdiom v zahraničí. Som otvorená novým skúsenostiam a možnostiam, pracujem precízne a načas. Práca s cudzími jazykmi ma veľmi baví a napĺňa a preto je moja práca kvalitná. Čo sa týka mojej prekladateľskej praxe, pracovala som pre spoločnosť Volkswagen Slovakia ako prekladateľka článkov webovej stránky Nadácie Volkswagen a článkov do výročnej správy. Išlo hlavne o informácie o aktivite tejto nadácie. Do súčasnosti spolupracujem s firmou Knowenger s.r.o., ktorá sa zaoberá hľadaním a sprostredkovaním práce v zahraničí pre zváračov a prípravárov, najmä do Švajčiarska, Rakúska a Nemecka. Mojou hlavnou náplňou práce sú preklady životopisov, všeobecných obchodných podmienok, okrem toho sa venujem e-mailovej a telefonickej komunikácií s úradmi v zahraničí v prípade potreby. S firmou spolupracujem od roku 2017. Ako prekladateľka som pri všetkom, čo je potrebné preložiť alebo vybaviť buď pre majiteľa firmy alebo pre uchádzačov  o zamestnanie v zahraničí. Okrem toho sa venujem aj korektúre slovenských textov.

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

Bez značiek

123 celkových prezretí, 1 dnes

  

ID inzerátu: 16761092ec0dedd9