Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

60 €

Predám bielu detskú posteľ s prístelkou a kreatívnou zónou

  • Mesto/obec: Rimavská Sobota
  • Pridané: 1. júna 2019 20:28
  • Končí o: 42 dní, 17 hod.
postel01
postel02postel03postel04postel05

Popis

Predám bielu detskú posteľ aj so zabudovanou prístelkou a kreatívnou zónou. Bola málo používaná mojou fantastickou malou dcérou, takže je celkovo v dobrom stave. Horné hrany dosiek sú zaoblené, aby sa predišlo nehodám pri skákaní na posteli. Má zlomenú jednu dosku v rošte, bude ju treba vymeniť. Možno som nemal skákať aj ja… ale v skutočnosti je zjavné, že ide o vadu materiálu tej konkrétnej dosky.

Pri matraci sa nachádza kreatívna zóna. Už spomenutá fantastická dcéra ju už pre vás vyzdobila na vysokej umeleckej úrovni, ale ak chcete, môžete nálepky odstrániť a dať priestor vlastnej tvorbe.

V dolnej časti postele je “šuflík” s prístelkou pre ďalšie fantastické dieťa. Pozor, keď je prístelka obsadená, používajte ju vždy vo vytiahnutom stave!  Rozmer matrace, ktorá pasuje do postele je 90*200 cm, rozmer postele je o pár cm. väčší. Posteľ sa predáva bez matrace, tie na fotkách sú len ilustračné, aby ste posteľ videli v celej kráse.

Cena postele je 60 EUR. Je to dobrá cena. Ak prípadne poviete, že dáte 45, tak ja poviem 70, vy na to ponúknete 53,50 a nakoniec sa dohodneme na 60, tak radšej nevyjednávajme, čas je drahý.

Sorry, ale posteľ vám nedonesiem, nezmestí sa mi do auta a rozoberať sa mi nechce (iste ani vám skladať). Takže podmienka je, že si ju vyzdvihnete v Rimavskej Sobote.

Ak máte záujem o tento výnimočný kus, volajte na 0908 915 622.

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

211 celkových prezretí, 2 dnes

  

ID inzerátu: 9255cf2c3b162717