Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

83 000 €

Predaj, obchodný priestor Tisovec, obchodný, skladovací a bytový priestor

  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • Pridané: 9. januára 2021 15:55
  • Končí o: 9 dní, 11 hod.
1_bg
3_bg6_bg8_bg9_bg

Popis

Kontakt : 0948 128 501

Ponúkame na predaj obchodný, skladovací a zároveň bytový priestor v meste Tisovec.

Dispozícia: Budova je rozdelená do viacerých častí. Základné rozdelenie je : prízemie – obchodno skladové priestory a podkrovie – bytové priestory. Na prízemí sa aktuálne nachádzajú obchodné priestory cca 300m² v ktorých sa donedávna predával textil. Ku nim patria 2 samostatné toalety s umývadlami a bočný vchod pre príjazd nákladného auta s tovarom. Podkrovná bytová časť je rozdelená na dve polovice, každá má svoj vchod, okná a balkón. Jedna podkrovná časť je dokončená v štýle mezonetového bytu s vlastným sociálnym vybavením a je dlhodobo prenajatá Rýchlej zdravotnej pomoci, ktorá využíva aj garáž pod bytovým priestorom. Druhú časť podkrovia je možné dokončiť a využiť podla vlastného uváženia.

Využitie : Všetky priestory je možné prenajímať a tým po čase pokryť náklady na kúpu. Mezonetový podkrovný byt s garážou (ľavá polovica podkrovia) je zmluvne prenajatý už na niekoľko rokov vopred.

Lokalita a dostupnosť : Nehnutelnosť sa nachádza v centre mesta Tisovec a zároveň pri hlavnej ceste na križovatke trás Brezno-Revúca-Rimavská Sobota. Parkovanie je zabezpečené s oboch strán budovy – parkovacia plocha je mestská – verejná a stále prístupná. Do skladovej časti budovy je bezproblémový príjazd pre nákladné auto s prívesom.

Rozmery : Celková plocha pozemku – 500m², zastavaná časť – 370m², oplotený priestor nádvoria pre vjazd nákladného auta – 130m², predná strana budovy 22m, ľavá bočná strana 21m, pravá bočná strana 13m.

Stav nehnuteľnosti : Budova prešla rekonštrukciou pred cca 10 rokmi – bola vybudovaná úplne nová škridlová strecha pod ktorou vznikli bytové priestory, boli vymenené okná a dvere za plastové. Celá budova je vykurovaná plynovým kotlom, napojená na elektrinu 220/380V, Obecný vodovod a Obecnú kanalizáciu.

Fotografie interiéru budú doplnené čoskoro.

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

Bez značiek

177 celkových prezretí, 4 dnes

  

ID inzerátu: 975ff97744e3d77