Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

70 000 €

Predaj / 4 i byt / RS – Západ – poručíka Ušiaka

  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • Pridané: 19. marca 2021 13:46
  • Končí o: 2 dní, 23 hod.
1_bg
2_bg4_bg5_bg6_bg8_bg10_bg14_bg15_bg16_bg

Popis

Ak hľadáte rodinné bývanie, ktoré je hodnotné svojou polohou, potom vám ponúkame tento príjemný 4 izbový byt nachádzajúci sa na ulici J. Ušiaka v Rimavskej Sobote. Výhodou ponúkaného bytu je jeho poloha v rámci bytovky, nachádza sa na 3/8 poschodí s výťahom. Orientácia izieb je na východ a západ, čo im uštedruje množstvo slnečných lúčov. Jedna izba je orientovaná severne, ale tiež disponuje dostatkom svetla.
Výmera bytu je 73,13m2 vrátane pivničného boxu (1,9m2), ktorý sa nachádza na prízemí bytového domu a patrí výlučne tomuto bytu. K bytu prislúcha aj spoločný podiel v kočikárni.

Dispozícia bytu je nasledovná:
Byt tvoria štyri obytné miestnosti, predsieň, kuchyňa a kúpeľňa s WC.
Po vstupe do bytu sa nachádzate v priestrannej chodbe – predsieni. Po pravej strane je kúpeľňa s WC v murovanom jadre. Do troch izieb sa dostanete z predsiene, a do kuchyne a štvrtej izby sa prechádza malou chodbou. Izby sú nepriechodné.
Stav bytovky/bytu:
Jedná sa o stavbu panelovej plošnej sústavy. Bytový dom má desať vchodov a deväť nadzemných podlaží. Bytový dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou fasády – štítové steny sú zateplené s polystyrénovým izolantom. Vstupné dvere sú kovové presklené so zabudovanými poštovými schránkami, vnútorné dvere sú hladké plné. Okná v spoločných priestoroch sú plastové s izolačným dvojsklom, podlahy sú betónové s vrstvou cementového poteru, vo vstupoch je dlažba, na podestách je PVC. Na každom poschodí sa nachádzajú 2 byty.
Byt je komplexne zrekonštruovaný. V kuchyni je nadštandardná kuchynská linka so zabudovanou elektrickou rúrou, plynovou varnou doskou, digestorom a nerezovým drezom. Kúpeľňa je murovaná, vybavená sprchovacím boxom s masážnou sprchou a toaletou. Rozvody ZTI sú napojené na stupačkové rozvody teplej, studenej vody a kanalizácie. V byte je rozvod elektroinštalácie na 220V. Ističe elektriny / rozvodová skrinka je vymenená. Nové elektrické rozvody sú v jadre a v kuchyni, v zostávajúcej časti bytu je elektrina pôvodná. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom a žalúziami. Vchodové dvere sú bezpečnostné s viacbodovým uzamkýnaním, každá izba má interiérové dvere drevené dyhované, zárubne sú pôvodné. Chodba, kuchyňa a obývacia izba majú povrch z vápenných plsťou hladených omietok, v jadre je keramický obklad stien na celú výšku. V obývacej izbe, detskej izbe, kuchyni a v druhej polovici predsiene je podlahová vrstva z laminátových dosiek, v prvej polovici chodby pri vchodových dverách a v kúpeľni je keramická dlažba, v ostatných dvoch izbách PVC.
Byt je vykurovaný z centrálneho zdroja, z ktorého je zabezpečená aj dodávka TUV. Radiátory v byte sú oceľové doskové.
Réžia a náklady spojené s prevádzkou bytu:
Správu bytu – bytovky zabezpečuje OSBD RS, mesačné náklady pre dve osoby sú cca.:
-180€ základný mesačný poplatok bytovému podniku vrátane vody, spoločnej elektriny a fondu opráv,
-elektrina cca. 25€.

Lokalita / občianske vybavenie :
Nehnuteľnosť sa nachádza v zastavanom území mesta Rim. Sobota, v obytnej časti mesta – Sídlisko Západ. Vzdialenosť od centra mesta je približne 2km, 5 minút jazdy autom (20 min. pešo). Lokalita je ľahko prístupná z ostatných častí mesta, premáva tu MHD. V blízkosti domu vedie mestská komunikácia, na ktorú je dom napojený. Blízko pri bytovke / na sídlisku sa nachádzajú dve základné školy ( s vyučovacím jazykom slovenským a maďarským), polyfunkčný objekt, v ktorom sa nachádza predajňa potravín, pošta, lekáreň, služby. V blízkosti bytového domu sa nachádza detské ihrisko, materská škola či zastávka MHD. Susedstvo je tiché, príjemné, bez výskytu konfliktných skupín.

Celkový dojem a postrehy:
Bytovka sa nachádza na známom sídlisku Západ Rimavská Sobota, ktoré je čiastočne občiansky vybavené. Obyvateľstvo je príjemné, susedské súžitie je v dobrom duchu. Nádvorie je ideálne využiteľné aj ako oddychová zóna. Samotný byt prešiel rekonštrukciou kúpeľne a WC + obnovenie podlahy v 2 miestnostiach, kuchyni a chodbe + čiastočne nová elektrina. Pre kompletne nový byt je potrebné obnoviť zostávajúce pôvodné stierky, radiátory, podlahy v 2 izbách. Parkovanie v blízkom okolí bytovky je bezproblémové.
Byt je možné odkúpiť v mesiaci 08/2021 kedy bude uvoľnený, do tej doby je možné ho rezervovať zmluvou o budúcej zmluve

 

Kontakt : 0948 128 501

 

 

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

Bez značiek

971 celkových prezretí, 5 dnes

  

ID inzerátu: 10960549d389368f