Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

dohodou €

Ponúkame na prenájom komerčné priestory v centre mesta

  • Mesto/obec: Rimavská Sobota
  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • PSČ: 97901
  • Pridané: 4. septembra 2020 13:09
  • Končí o: 7 dní, 12 hod.
1 min
2 min3 min4 min5 min

Popis

Ponúkame Vám na prenájom  lukratívne priestory na kancelárske alebo iné komerčné účely  v priamom centre mesta Rimavská Sobota.  Priestory sa nachádzajú na druhom poschodí úplne rekonštruovanej historickej budovy, bez výťahu. Celková podlahová plocha podlažia je cca 200 m2, ktoré sa ponúka na prenájom ako celok alebo aj po jednotlivých sekciách. V prípade záujmu v rámci jednotlivých častí podlažia je možné robiť rôzne posuny alebo iné úpravy. Priestory sú vhodné na kancelárske účely, ako sídlo menšej firmy, alebo aj ako individuálne kancelárie. Sú vhodné aj na iné komerčné účely, pre rôzne služby. V budove je plynové kúrenie. V blízkosti sa nachádzajú rôzne úrady, reštaurácie a obchody. Cena za prenájom celého podlažia je 800 eur/mes. bez energií. Cena nájmu za jednotlivé miestnosti sa pohybuje na úrovni 200 eur/mesiac, bez energií. V prípade Vážneho záujmu je dohoda možná.

Každá miestnosť má samostatné meranie energií (kúrenie, elektrická energia, voda). Budova je kontrolovaná a chránená  kamerami a disponuje aj s kamerovým dverovým vrátnikom. Pekný výhľad, energetická úspora, čistota, komfort.

Podrobnejšie informácie Vám poskytneme telefonicky, alebo pri osobnej obhliadke. Príďte sa pozrieť, nič Vás to nestojí a určite sa oplatí.

V prípade záujmu volajte na číslo: 0949/230987

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

Bez značiek

1438 celkových prezretí, 1 dnes

  

ID inzerátu: 5875d416ce09346c