Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

Dohodou €

Ponuka práce – ADMINISTRATÍVNY PRACOVNÍK

  • Mesto/obec: Rimavska Sobota
  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • PSČ: 979 01
  • Pridané: 14. augusta 2020 22:07
  • Končí o: 19 dní, 19 hod.

Popis

Spoločnosť LIOS, spol. s r. o. ponúka prácu administratívneho pracovníka, ktorý má na starosti import/export a iné administratívne práce.

Náplň práce:
– import/export – vytváranie a koordinácia objednávok;
– fakturácia v programe OMEGA;
– spolupráca a starostlivosť o obchodných partnerov;
– vytváranie cenových ponúk, výkazov, štatistík a iných administratívnych prác podľa požiadaviek.

Požiadavky pre uchádzača o zamestnanie:
– ukončené stredoškolské vzdelanie minimálne s maturitou;
– maďarský jazyk – výhodou, nie podmienkou;
– anglický jazyk – aktívny;
– práca v programe OMEGA – výhodou;
– Microsoft – Excel, Word – pokročilý;
– zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita.

Ponúkame dobré finančné ohodnotenie.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala a máte záujem o ďalšie informácie nás prosím kontaktujte na emailovú adresu lios@lios.sk, kde aj posielajte Vaše životopisy. Budeme Vás kontaktovať.

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Bez značiek

920 celkových prezretí, 6 dnes

ID inzerátu: 7435f366ba68776a