Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

dohodou €

Német nyelvű kapcsolattartó

  • Mesto/obec: Ózd
  • Okres: Iný
  • Štát: Maďarsko
  • Pridané: 12. novembra 2019 10:19
  • Končí o: 36 dní, 6 hod.
WAMA MONT Logó JPG

Popis

Felsőfokon beszélsz németül, minimum középfokon angolul és szereted használni az idegennyelv-tudásodat?

NÉMET NYELVŰ KAPCSOLATTARTÓ munkatársat keresünk versenyképes fizetéssel.

 Milyen feladatok várnak Rád?

Napi szintű kapcsolattartás német és angol nyelven (e-mailek, telefonálás)
Szállásfoglalások teljeskörű lebonyolítása német nyelvterületeken
Projektek koordinálása
HR csapat munkájának segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

Magabiztos, aktív német és angol nyelvtudás írásban, szóban egyaránt
Rugalmasság
Kiváló kommunikációs készség, magabiztos fellépés
Megbízhatóság
Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre
Kiváló problémamegoldó készség
Gyors, precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

B kategóriás jogosítvány
Szlovák nyelvismeret
Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk Neked:

Stabil hátterű cég többéves tapasztalattal
Igényes, modern munkakörnyezet
Fiatal, lendületes csapat
Kiemelkedő bérezés
Teljes munkaidő (napi 8 óra)

kizárólag fényképes önéletrajz megküldésével az allas@wamamont.eu  e-mail címen

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Bez značiek

166 celkových prezretí, 1 dnes

ID inzerátu: 1815dca6a48033ba