Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

25 500 €

Na predaj / Chata + záhrada 890M2 / RS – VINICE

  • Pridané: 10. januára 2021 19:51
  • Končí o: 48 dní
1_bg
3_bg4_bg5_bg

Popis

Kontakt : 0948 128 501

Ponúkame na predaj murovanú chatu s pozemkom 859m² v Rimavskej sobote – časť Vinice.

Dispozícia celej nehnuteľnosti : Celá nehnuteľnosť pozostáva z pozemku o celkovej rozlohe 890m²,(rozmery pozemku – cca 21x44m) na ktorom sa nachádza murovaná chata s prístreškom (zastavaná plocha 29 m²), obytná plocha cca 20m². Nad chatkou sa nachádza murované suché WC, na pozemku rôzne ovocné stromy. Po boku prednej časti chatky sa nachádza letné sedenie spolu s murovaným ohniskom. Zo zadnej časti chatky je vstup do náraďovne (cca 2x2m). Podkrovie slúži ako odkladací priestor, prístup je zo zadnej strany chatky rebríkom.

Lokalita a dostupnosť : Nehnuteľnosť je situovaná v najvyhľadávanejšej chatkovo / záhradkárskej lokalite Rimavskej Soboty. Lokalita je tichá a zároveň s vynikajúcou dostupnosťou len 5 minút jazdy auto z centra mesta. Prístup k nehnuteľnosti je zabezpečený cestou v mestskom vlastníctve, cesta je asfaltová , približne v polovici prechádza do štrkovej.

Stav nehnuteľnosti a inžinierske siete : Pozemok je v stave trvale udržiavanom, a jeho spodná časť je využívaná ako záhrada v ktorej sa pestuje zelenina, časť pozemku nad chatou je pravidelne kosená. Celá parcela je mierne svahovitá, v spodnej časti terasovitá. Chatka bola postavená v roku 1965. Stavebný materiál bol použitý kvadra/tehla-základ betónová platňa. Chata je napojená na elektrinu 220V, Mestský vodovod je potiahnutý priamo pred chatu. V chate aktuálne nieje Vykurovacie teleso,k dispozícií je ale pripravený komín. Strecha je plechová, v dobrom stave bez potrebných investícií-rekonštruovaná v roku cca 1995. Chata je zo zadnej časti zabezpečená proti zosuvu pôdy oporným múrom.

Celkový dojem a postrehy : Keďže nehnuteľnosť sa nachádza v zadnej časti Viníc, pohyb ľudí aj napriek obľúbenosti lokality je tu minimálny. Pozemok aj nehnuteľnosť je vo vynikajúcom udržiavanom stave, bez nutnosti investícií a opráv. Po menšej úprave živého plotu je možné prísť terénnym autom aj s prívesným vozíkom priamo pred chatu.

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

Bez značiek

2080 celkových prezretí, 14 dnes

  

ID inzerátu: 6675ffb49207ab71