Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

705 – 810 €

Krupierky/Barmanky

  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • Pridané: 6. decembra 2019 9:36
  • Končí o: 7 dní, 5 hod.

Popis

Sme medzinárodná spoločnosť prevádzkujúca sieť herní. Do novootvorenej prevádzky v Rimavskej Sobote hľadáme Krupierky/Barmanky na TPP s možným nástupom 2.1.2020.

Jedná sa o atraktívnu prácu v silnej a stabilnej spoločnosti v prostredí luxusných, moderných a bezpečných prevádzok.

Náplň práce:

Práca s finančnou hotovosťou, vyplácanie výhier zákazníkom

Obsluha elektronických výherných prístrojov a zariadení

Poskytovanie občerstvenia hráčom

Požiadavky

– príjemné vystupovanie

– komunikatívnosť

– zodpovednosť

– precíznosť

– flexibilita

– bezúhonnosť

Platové podmienky 705 – 810 EUR / mesiac brutto

Stravné lístky v hodnote 3,85,- EUR,

Príplatky za prácu v noci a cez víkend

Mesačné vyplatené Bonusy

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:

Stredoškolské bez maturity
Stredoškolské s maturitou
Prax v odbore vítaná

Životopis prosíme zasielať na e-mailovú adresu: herna97901@gmail.com

Spolu so životopisom prosíme zasielať aj aktuálne FOTO!

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Bez značiek

678 celkových prezretí, 1 dnes

ID inzerátu: 9345dea0f276f045