Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

Dohodou €

Kaštieľ

  • Mesto/obec: Tornaľa
  • Okres: Revúca
  • Štát: Slovensko
  • PSČ: 98201
  • Pridané: 12. septembra 2021 20:58
  • Končí o: 51 dní, 22 hod.
1
10382

Popis

Hľadáte investičnú nehnuteľnosť? Chceli by ste vlastniť niečo špeciálne? Tak táto ponuka je práve pre Vás. Ponúkam Vám exkluzívne bývalý kaštieľ/kúriu dnes už klasifikovaný rodinný dom na liste vlastníctva. Táto ponuka je jedinečná, pretože v sebe zahŕňa nielen dobovú ale aj súčasnú nehnuteľnosť.
Daná nehnuteľnosť sa nachádza v krásnom prostredí južného Slovenska v mestečku Tornaľa. Ide o jednoposchodovú murovanú obytnú budovu s architektonickou výzdobou.
Má 7 obytných miestností, čo tvorí:
* podlahovú plochu cca 505m2
* pozemok cca 3050m2

tzn. že veľkosť pozemku má nespočetne mnoho možností na využitie. A čo je pridaná hodnota, je možné dokúpiť k tomuto pozemku aj iné pozemky, tzn. v budúcnosti je možné mať okolo kaštieľa/kúrii aj stredne-veľký park. Súčasťou tejto dobovej nehnuteľnosti je aj pivnica, ktorú je možné v budúcnosti využívať aj ako menšiu vinárničku, pretože má rozlohu okolo cca 300m2. Nehnuteľnosť má pôvodný stav, v čom ja vidím veľké plus pre budúceho majiteľa, nakoľko má úžasný priestor na rekonštrukciu. Čo sa týka inžinierskych sietí je tam plyn na hranici pozemku, prípojka elektriny je nová a kanalizácia sa bude budovať v tomto roku.
V minulosti táto nehnuteľnosť bola sídlom rodiny Hámošovcov, ktorý boli veľmi známa evanjelická rodina. V súčasnosti má tento kaštieľ/kúria/rodinný dom veľké využitie, nakoľko sa to nachádza priamo v meste. Je tam možné vytvoriť penzión, hotel, wellness centrum, múzeum, obradnú miestnosť na svadby, oslavy, príp. si to zvoliť aj ako poľovnícke sídlo alebo sídlo pre rodinu.
Telefón 0915722227.
V blízkosti:
kúpalisko
Slovenský Raj
Číž Kúpele
Domica – Jaskyňa
Miskolc

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

Bez značiek

345 celkových prezretí, 10 dnes

  

ID inzerátu: 831613e4dcb4ad73

Ďalšie inzeráty od tohto inzerenta