Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

165 €

Jednorázové privyrobenie 165 EUR pre nezamestnaných

 • Ulica a/alebo č. domu: Francisciho 1
 • Mesto/obec: Rimavská Sobota
 • Okres: Rimavská Sobota
 • Štát: Slovensko
 • PSČ: 97901
 • Pridané: 23. septembra 2020 20:15
 • Končí o: 26 dní, 1 hodina
Books

Popis

Jednorázové privyrobenie 165 EUR pre nezamestnaných evidovaných na úrade práce aspoň 1 rok. 


Projekt je cez úrad práce, teda môžete naďalej poberať aj dávky z úradu práce.

Vaše výhody nezamestnaného sú :

 1. Že získate nové vzdelanie respektívne kompetencie a zručnosti v danom obore, s ktorým sa ľahšie uplatníte na trhu práce.
 2. Jedná sa o vzdelávacie kurzy po ukončený ktorých dostanete 165 EUR (jednorázovo v hotovosti alebo na bankový účet) za stravné. Nezávisle na tom či na kurz dochádzate alebo nie, stravné určite dostanete.

Ponúkané kurzy sú:

 1. Tvorba webových stránok pokročilý -programovanie pomocou kódov v HTML 5, CSS3, JavaScript a PHP a vytvorenie firemných webových stránok s odosielajúcim kontaktným formulárom (správu) na E-mail. Ďalej tvorba BLOGOV a E-SHOPOV vo WORDPRESSE. Kurz trvá 35 pracovných dní. S týmto kurzom získate Osvedčenie Frontend a Backend Developer, čo znamená programátor webových stránok. Na trhu práce sa môžete uplatniť ako programátor (tvorca) webových stránok.
 2. Manažment pre malé a stredné podnikanie-riadenie, koordinovanie, plánovanie a vedenie firiem. K tomuto kurzu patria aj základné počítačové zručnosti ako WORD, EXCEL a POWER POINT. A tiež tvorba PODNIKATEĽSKÉHO PLÁNU. Kurz trvá 20 pracovných dní. S týmto kurzom dostanete Osvedčenie Manažment pre malé a stredné podnikanie, s ktorým sa uplatníte na pracovnom trhu ako manažér spoločností.
 3. Konštruktér NanoCad 2D-je to kurz ovládania softvéru nanoCad 2D, čo je softvér na tvorbu technických výkresov používaní najmä v stavebníctve, strojárstve, drevárstve a podobne. Je to náhrada AutoCadu ktorá je plne kompatibilná s AutoCadom. Kurz trvá 20 pracovných dní. S týmto kurzom získate Osvedčenie Konštruktér NanoCad 2D, ktorý vám dáva oprávnenie, kompetencie a zručnosti uplatniť sa na trhu práce ako Konštruktér alebo kreslič v NanoCade prípadne v AutoCade.

Podmienky:

 1. Byť dlhodobo v evidencií nezamestnaných na úrade práce aspoň 1 rok
 2. Mať stredoškolské vzdelanie – aspoň výučný list

Bližšie informácie na :

e-mail: kornel.kuvik@post.sk

mobil: 0903065229

webová stránka: kurzy.wz.sk


NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

575 celkových prezretí, 1 dnes

  

ID inzerátu: 4675f6af10f24311