Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

800 €

Hľadáme sestru v zubnej ambulancii, asistentku zubného lekára

  • Ulica a/alebo č. domu: Hatvaniho 2
  • Mesto/obec: Rimavská Sobota
  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • PSČ: 979 01
  • Pridané: 22. januára 2021 20:12
  • Končí o: 22 dní, 13 hod.
123717148_185934616448263_1922683007647022181_o

Popis

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zdravotnú sestru orientovanú v problematike – stomatológia, s chuťou učiť sa a pracovať. Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie. Náplňou práce je príprava ambulancie, pozitívny prístup k pacientom, evidencia zdravotnej dokumentácie pacientov a aktívna spolupráca s doktorom. Asistencia pri mikrochirurgických zákrokoch, ale aj pri bežných stomatologických zákrokoch.

Zamestnanecké výhody, benefity

stabilná práca, mladý a príjemný kolektív fundovaných kolegov, špičková vybavenosť pracoviska s vlastnou recepciou, RTG pracoviskom, laserovým pracoviskom, Cerec systém pracoviskom, atraktívne pracovné prostredie

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len uchádzačov vhodných na danú pozíciu

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

zdravotnícky asistent, zdravotná sestra, praktická sestra

Platové podmienky

ponúkaný plat 800 EUR je iba nástupný. Po zacvičení sa mzda adekvátne dvíha.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

príjemná a empatická komunikácia
flexibilita
samostatnosť
ochota chcieť sa učiť nové veci

Adresa spoločnosti

microDENT clinic s.r.o.

Hatvaniho 2
979 01 Rimavská Sobota

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Ľuptáková
Tel.: 047 / 20 10 222

E-mail: info@microdent.sk

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Bez značiek

792 celkových prezretí, 9 dnes

ID inzerátu: 548600ac14136197