Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

1 330 €

Hľadáme nového kolegu do Centra udržateľnej energetiky Rim. Sobota

  • Mesto/obec: Rimavska Sobota
  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • PSČ: 97901
  • Pridané: 20. marca 2020 8:22
  • Končí o: 51 dní, 11 hod.

Popis

Centrum udržateľnej energetiky Rimavská Sobota, n.o. hľadá nového zodpovedného kolegu, ktorého úlohou bude spolupracovať na príprave nízkouhlíkovejých stratégií v
okrese Rimavská Sobota.

Náplň práce:
– zber údajov potrebných pre vypracovanie nízkouhlíkových stratégií priamo v teréne,
– spracovanie zozbieraných údajov, príprava podkladov, vypracovanie analýz a iná odborná analytická činnosť súvisiaca priamo s prípravou nízkouhlíkových stratégií
pre okres Rimavská Sobota,
– komunikácia s predstaviteľmi samospráv, verejných inštitúcií, miestnych akčných skupín a ďalších aktérov regionálneho rozvoja,
– informovanie a prezentácia výsledkov činnosti organizácie a zabezpečenie prenosu informácií a skúseností najmä v rámci okresu Rimavská Sobota.

Požiadavky:
– vysokoškolské vzdelanie II. stupňa,
– uprednostníme kandidátov s technickým vzdelaním,
– prax v oblasti energetiky, stavebníctva, architektúry je vítaná,
– profesijný záujem a prehľad v problematike udržateľnej energetiky, klimatických zmien a životného prostredia,
– vodičský preukaz sk. B – aktívny vodič,
– ochota cestovať v rámci okresu Rimavská Sobota,
– pokročilá znalosť balíka MS Office,
– skúsenosti s vypracovaním štúdií, analýz a písaním správ.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
– technické a analytické myslenie,
– orientácia na detail,
– flexibilita, samostatnosť a zodpovednosť,
– ochota ďalej sa vzdelávať,
– výborné komunikačné a prezentačné schopnosti.

Čo ponúkame:
– plný úväzok formou pracovnej zmluvy,
– účasť na odborných školeniach a exkurziách,
– zaujímavú prácu na aktuálnej problematike,
– možnosť spoluvytvárať víziu rozvoja udržateľnej energetiky v regióne,
– príležitosť odborne rásť.

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, pošlite prosím Váš aktuálny životopis vo formáte europass a motivačný list na e-mailovú adresu: cue.rs19@gmail.com . Kontaktná osoba: Oto Veres, 0948 403 328.

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

780 celkových prezretí, 19 dnes

ID inzerátu: 1425e73df199e95e