Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

73 500 €

Exkluzívna cena za 2 domy v centre Fiľakova

  • Pridané: 9. januára 2021 15:56
  • Končí o: 46 dní, 14 hod.
Rimava1
Rimava2Rimava3Rimava5Rimava4

Popis

ID:006-12-ANO. Ponúkame Vám na predaj 2 domy so záhradou za cenu jedného v centre Fiľakova! Jedná sa o 9- izbový dvojgeneračný priestranný rodinný dom s dvomi samostatnými vchodmi a dvomi orientačnými číslami domu. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 922 m2 v tichej, pokojnej a krásnej ulici plnej zelene. V blízkosti sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. Dom je úplne podpivničený, má jedno podlažie a garáž v suteréne. Na dvore sa nachádza samostatne stojaca garáž, dreváreň a kôlňa. K domu prislúcha aj záhrada. Strecha domu je pokrytá kvalitným hrubým, poctivo falcovaným plechom s dlhou životnosťou. Úžitková plocha domu je 448m2. Dom je po čiastočnej rekonštrukcii. Na jednom z domov sú vymenené plastové okná a odkvapové rúry a zrekonštruovaná jedna kúpeľňa s WC. Podlahy pozostávajú z kombinácie drevených parkiet, dlažby, korku, PVC a betónu.
Dispozícia domu 1: Vyvýšené poschodie: schodisko, chodba, kuchyňa, obývačka s krbovými kachľami, spálňa, 2 izby, kúpeľňa, WC
Dispozícia domu 2: Dom je dispozične rovnaký s DOMOM 1, len je zrkadlovo otočený, nachádza sa v ňom o 1 izbu viac,
Suterén: Oba domy sú v suteréne prepojené, v oboch suterénoch sa nachádzajú 3 miestnosti, technická miestnosť + v jednom zo suterénov sa nachádza garáž s prídavnou miestnosťou.
Nehnuteľnosť ponúka výborné možnosti na prenájom v stave ako je alebo vytvoriť 4 bytové jednotky, takisto je vhodný na predaj jednej polovice plnohodnotného domu, či na prevádzkovanie penziónu alebo turistickej ubytovne.
CENA : 73 500 Eur. Kontakt: 0944202205 – Anna Ondrišová

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

Bez značiek

774 celkových prezretí, 25 dnes

  

ID inzerátu: 3615ff98c064612e