Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

1000-1100 €

Asistent/ka nákupného oddelenia

  • Ulica a/alebo č. domu: Sobôtka 5116/3
  • Mesto/obec: Rimavská Sobota
  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • PSČ: 979 01
  • Pridané: 14. októbra 2020 20:12
  • Končí o: 47 dní, 8 hod.

Popis

Do svojho tímu na nákupnom oddelení hľadáme šikovnú posilu.

Informácie o voľnom pracovnom mieste:

Náplň práce

– vypracovanie štatistík a analýz tovaru, predaja

– vypracovanie ponúk / katalógov tovaru
– riadenie a spracovávanie objednávok
– komunikácia s obchodnými manažérmi
– komunikácia so zahraničnými dodávateľmi a obchodnými partnermi (potrebná angličtina a maďarčina slovom aj písmom)

Zamestnanecké výhody, benefity

Požadujeme tvrdú a dobre odvedenú prácu, na oplátku ponúkame možnosť férového ohodnotenia. Svojim zamestnancom ponúkame príjemné pracovné prostredie a prácu v mladom, súdržnom kolektíve. Okrem iných výhod pre zamestnancov pravidelne organizujeme firemné teambuildingy a akcie.

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk – Expert (C2) a Maďarský jazyk – Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s PC (Excel, Word, Outlook, WEB) – pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

sústredenosť, spoľahlivosť, presnosť

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis spolu s fotografiou a poznámkou asistent/ka nákupného oddelenia zasielaj na adresu kariera@mobilnet.sk

Termín ukončenia výberového konania je 16.11.2020

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Bez značiek

770 celkových prezretí, 1 dnes

ID inzerátu: 3875f870e3dee5ff

Ďalšie inzeráty od tohto inzerenta