Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

900 €

Administratívny pracovník s maďarským jazykom

  • Mesto/obec: Rimavská Sobota
  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • PSČ: 979 01
  • Pridané: 28. augusta 2019 18:23
  • Končí o: 39 dní, 14 hod.
Add a heading (1)

Popis

Ahoj Rimava! Chceme Teba, tvojho partnera, tvoju sestru, tvojho brata, dcéru alebo syna, sesternicu, bratranca, zaťa, kamoša, dokonca aj svokru (vážne). Má to však jeden háčik – musíš chcieť a byť dobrý.
Vieme u nás oceniť snahu a chuť spraviť krok navyše, preto hľadáme ľudí, ktorí chcú na sebe pracovať a rásť spoločne s firmou – odborne, platovo, ľudsky. Sme otvorená firma, ľuďom dávame slobodu a na výmenu chceme od nich zodpovednosť. Potrebujeme tímových hráčov, ktorí dokážu spolupracovať s kolegami a ťahať s nimi za jeden povraz. Ak si navyše pozitívny pohoďák so zmyslom pre humor, zapadneš ku nám ako puzzle.

Zákaznícky superhrdina s maďarským jazykom
Zvládaš telefonát s úsmevnou tetou, ktorá nevie používať internety a chce niečo kúpiť svojim neteriam/synovcom (vnúčatám)? Tvoja hladina kortizolu a adrenalínu ostane pokojná ako jazero za mesačného svitu, keď zavolá niekto nahnevaný alebo neslušný? Nebojíš sa Excelu? Zvládaš maily a chaty? Tak sa pripoj k Beuš a buď Info Power Girl! Alebo Man.
Náplň práce by bola totožná ako pre SK trh – spracovanie objednávok, zákaznícky servis – telefonáty, maily, chaty, preklady. Podmienkou je samozrejme maďarský jazyk.

(900€ brutto / 700€ netto, bonusy, benefity)

Miesto výkonu práce: Rimavská Sobota

Posielaj CV na tuchcemrobit@detskapostel.sk alebo sharuj pre kamošov.

Sme DETSKAPOSTEL s.r.o.. Prevádzkujeme eshopy zamerané na detský nábytok a matrace na Slovensku a v Maďarsku. Sídlime v Zemianskej Dedine na Orave. Máme externú kanceláriu v Rimavskej Sobote.

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

   

1056 celkových prezretí, 24 dnes

  

ID inzerátu: 285d6654580d004