Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

24 000 €

2 DOMY za 1 CENU!!! Na predaj

  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • Pridané: 20. marca 2021 13:44
  • Končí o: 35 dní, 14 hod.
Hodejovec 1
Hodejovec 2Hodejovec 3Hodejovec 4Hodejovec 5

Popis

ID 013-12-ANO: VIDEOOBHLIADKA NA: https://youtu.be/qhNecSm2INo

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj dva domy s veľkým dvorom v celkovej rozlohe 694m². Jedná sa o dva samostatne stojace domy so samostatnými súpisnými číslami a parcelami v pokojnej a ničím nerušenej uličke dedinky Hodejovec, v ktorej dýcha atmosféra minulých časov. Domy v bezprostrednom susedstve sú neobývané a ďalší obyvatelia dedinky sú veľmi slušní. Príjazdová cesta je asfaltová. Z IS sú v oboch domoch k dispozícii elektrika, voda je čerpaná zo studne nachádzajúcej sa na dvore a kanalizácia je riešená betónovou žumpou. Táto lokalita je ideálna na chalupárčenie spríjemnené hubárčením, turistikou a cykloturistikou. Približne 15m od domu je autobusová zastávka, odkiaľ premáva pravidelná autobusová linka MHD od 5.00 hod. rána až do večera. Pár metrov od domov sa nachádzajú potraviny a v dedine Jesenské, ktoré je vzdialené 6 km sa nachádza kompletná občianska vybavenosť, zdravotné stredisko, zubári, lekárne, školy, škôlky, polícia, pošta železničná a autobusová stanica, reštaurácie. Okresné mesto Rimavská Sobota je vzdialené 17 km. Samotné okolie dedinky ponúka krásne prírodné zážitky a v rozpätí 25 km od Hodejovca sa nachádza 34 turistických atrakcií, ktoré môžete zhliadnúť na stránke “Kam na výlet v Hodejovci a okolí“.
Popis DOMU 1: Dominantou tohto domu sú krásne pôvodné drevené stropné trámy a okná. Dom je vyvýšený, pozostáva z kuchyne a jednej izby, pred vchodovými dverami sa nachádza menšia veranda a v spodnej časti domu pivnica. Chalupa bola donedávna obývaná, steny sú vystierkované, okná sú pôvodné drevené a podlaha je betónová. Do chalúpky je zavedená elektrika, voda je čerpaná zo studne (len je potrebné zakúpiť nové čerpadlo), kanalizácia je riešená žumpou pokrytou betónovou platňou.
Popis DOMU 2: Zrekonštruovaný prízemný rodinný dom, ktorý pozostáva z kuchyne, 3 izieb, kúpeľne s WC, kotolne /s kotlom na pevné palivo/ a krytej terasky. Obvodové múry boli vyvýšené, bola zrekonštruovaná strecha, zavedená elektroinštalácia a vodoinštalácia, zavedené ústredné kúrenie na pevné palivo, vymenené plastové okná, sadrokartónové stropy s bodovým osvetlením, vystierkované steny, podlahy tvorí kombinácia keramickej dlažby, PVC a laminátovej podlahy. Je potrebné osadiť odkvapové rúry a upraviť vonkajšiu fasádu. Rada Vám poskytnem obhliadku tejto nehnuteľnosti.
Cena 24 000 € Kontakt:0944202205- Anna Ondrišová, ondrisova@realitybemi.sk
Prostredníctvom našich finančných analytikov Vám pomôžeme s najvýhodnejším financovaním kúpy nehnuteľností. NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM.

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

Bez značiek

753 celkových prezretí, 27 dnes

  

ID inzerátu: 1616055ee2007d7f