Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

dohodou €

Technik elektronických zariadení/systémov a inštalácií

  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • Pridané: 24. apríla 2018 8:17
  • Končí o: 30 dní, 9 hod.
D-Set, s.r.o.praca1praca2praca3

Popis

Záujemcovia posielajte svoje životopisy na našu mailovu adresu d-set@d-set.sk

Miesto práce:
Okres Rimavská Sobota; Príležitostne pracovné cesty v rámci SR
Typ pracovnej ponuky:
Elektrotechnika; Servisný inžinier; Technik
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Moderné technológie a zariadenia sú dôležité pre budúcnosť tejto krajiny a ľudí, ktorí v nej žijú.
Práca s rôznorodými elektrickými zariadeniami, systémami a novými technológiami.
Staňte sa odborníkom pri projektovaní, inštalácii, nastavení a údržbe systémov, ktoré poskytujú komfort, relax a v neposlednom rade pomáhajú k lepšiemu, bezpečnému a bezproblémovému chodu života.
Budujeme moderné Slovensko a prinášame inšpirácie a inovácie.
Sme rozrastajúca sa spoločnosť, ktorá dlhodobo pracuje v oblastiach týkajúcich sa inštalácií a elektrických systémov. Sme spoločnosť D-Set, s.r.o.
Pridajte sa inovovať a zlepšovať život spolu s nami!

Vašou úlohou bude:
– inovovať a realizovať výstavbu elektrických systémov,
– merať a diagnostikovať systémy,
– konfigurovať, migrovať a zabezpečovať technické zmeny,
– zodpovedať za pridelené práce na prebiehajúcich projektoch pre existujúcich a nových klientov
– zodpovedať za zverené skladové zásoby a pracovné pomôcky
– udržiavať technickú dokumentáciu.
Ponúkaný plat:
– zverejnené pri pohovore (dohodou)
Iné výhody:
– atraktívne zľavy na produkty a služby spoločnosti
– mimoriadne odmeny na základe úspešne ukončených projektov
– provízny systém
– v prípade potreby Vám bude poskytnutý mobilný telefón a notebook aj na súkromné účely
Termín nástupu do práce:
– ASAP
Druh pracovného pomeru:
– druh pracovného pomeru je predmetom dohody

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
– stredoškolské
Charakterové vlastnosti:
– bezúhonnosť, zodpovednosť, flexibilita, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
Všeobecne požadované znalosti:
– odborná spôsobilosť v elektrotechnike § 21, §22 alebo § 23
Výhodou:
– skúsenosti s prácou v podobných oblastiach pôsobnosti našej spoločnosti
Vodičský preukaz:
– skupina: B

Informácie o spoločnosti

Spoločnosť D-Set, s.r.o. bola založená v roku 2012. Jej vzniku predchádzali dlhoročné skúsenosti, spoločníkov, konateľov a zamestnancov, v oblastiach je pôsobnosti. Poskytuje služby v oblastiach automatizácie/servisu priemyselných technológií a inštalácie/servisu elektronických systémov a elektroinštalácií objektov (domy, byty, obchodné priestory, poľnohospodárstvo, priemysel,…). Dopyty a požiadavky našich zákazníkov riešime na mieru, rýchlo, kvalitne k obojstrannej spokojnosti. V prípade špeciálnych požiadaviek sme pripravený poskytnúť naše nadštandardné služby a individuálny prístup. Dohodnuté projekty sme schopný dodávať “na kľúč”, od projektov až po revíznu správu, a to komplexne v oblastiach, s ktorými sa stretnete pri každom podnikaní, stavbe, rekonštrukcii ako sú elektroinštalácie, elektronické systémy (zabezpečovacie systémy, kamerové systémy, vstupné systémy, dochádzkové systémy, audio-video technika, komunikačné siete, priemyselná elektrotechnika/informatika) a servis.

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Bez značiek

317 celkových prezretí, 4 dnes

ID inzerátu: 8595adec95daa926