Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

16 000 €

Rodinný dom na predaj v Selciach – ZNÍŽENÁ CENA O 500 €

  • Pridané: 3. novembra 2017 9:56
  • Končí o: 42 dní, 2 hod.
Rodinný dom na predaj v Selciach - ZNÍŽENÁ CENA O 500 € - Image 1Rodinný dom na predaj v Selciach - ZNÍŽENÁ CENA O 500 € - Image 2Rodinný dom na predaj v Selciach - ZNÍŽENÁ CENA O 500 € - Image 3Rodinný dom na predaj v Selciach - ZNÍŽENÁ CENA O 500 € - Image 4

Popis

Realitná kancelária RE/MAX Reality Art ponúka na predaj jednopodlažný rodinný dom so záhradou v obci Selce, v okrese Poltár. Je vhodný k rekonštrukcii, prestavbe i
k okamžitému bývaniu. Celková výmera pozemku vrátane zastavanej plochy je 2164 m2. Dom je postavený na rovinatom pozemku, je v pôvodnom, udržiavanom stave.
Strecha je sedlová, pokrytá škrídlou. Dom pozostáva z 2 izieb, kuchyne, chodby a vodárničky.
Predná časť domu je postavená z váľku, je v pôvodnom stave. V tejto časti sú pôvodné drevené okná a na podlahe je drevená plávajúca podlaha. Kúrenie je riešené pecou na drevo. Zadná časť je postavená z tehál – novo zrekonštruovaná s keramickým stropom, podlaha je betónová. Kuchyňa je v rozostavanom stave. Je možnosť v podkroví si vybudovať ďalšie dve izby.
V dome je zavedená voda z vlastnej studne. Kanalizácia je riešená žumpou.
Za domom sa nachádza viacero hospodárskych budov. Súčasťou nehnuteľnosti je aj veľká záhrada, uprostred ktorej je pod zemou umiestnená pivnica o veľkosti 16 m2, s osobitným odvetrávaním.
S touto nehnuteľnosťou sa predávajú aj dve miestnosti vo vedľajšom domčeku patriace majiteľovi.
Pre viac informácií volajte telefónne číslo 0904 927 300.

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

Bez značiek

241 celkových prezretí, 3 dnes

  

ID inzerátu: 76959fc237e5a019