Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

69 500 €

Prevádzková budova -rozostavaná stavba v centre obce Veľký Blh.

  • Mesto/obec: Veľký Blh
  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • PSČ: 98022
  • Pridané: 22. novembra 2017 16:02
  • Končí o: 57 dní, 18 hod.
prevádzková budova na predaj (12)
prevádzková budova na predaj (16)prevádzková budova na predaj (22)prevádzková budova na predaj (2)prevádzková budova na predaj

Popis

RE/MAX Reality Art ponúka na predaj prevádzkovú budovu -rozostavanú stavbu v centre obce Veľký Blh.
Jedná sa o prevádzkovú budovu, ktorej pôvodná časť je prízemná po rozsiahlej rekonštrukcii a užíva sa ako reštauračné zariadenie.Táto časť má priestory pohostinstva, baru, skladov, kuchyne a sociálnych zariadení.Budova má plastové okná, dvere z tvrdého dreva, podlahy z keramickej dlažby, obklady v sociálnych zariadeniach, pri barovom pulte, v skladoch a v kuchyni. Je tu ústredné kúrenie a kotol na zemný plyn.

Prístavba ďalšej časti reštaurácie s ubytovacou časťou je rozostavaná. Do objemu je prístavba väčšia. Má dve nadzemné podlažia a podkrovie. Má nepravidelný pôdorys z jednej strany v tvare oblúka. Okná v prvom nadzemnom podlaží sú drevené zdvojené.Strešná krytina je ťažká škrídlová. Ostatná rekonštrukcia ešte nie je realizovaná. Je vhodné využívať po dokončení ako penzión.
Nehnuteľnosť je prístupná z miestnej komunikácie, s možnosťou napojenia na verejné siete elektriky, vody a zemného plynu.
Obec Veľký Blh je vzdialená cca 10 km od Rimavskej Soboty. V blízkosti sa nachádza rekreačná oblasť Teplý Vrch s možnosťou rekreácie s termálnym prameňom.
Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky kontaktuje ma na tel.č.: 0911 335 100
Úver Vám vybavíme!

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Reklama:

39 celkových prezretí, 4 dnes

  

ID inzerátu: 9675a15863657906