Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

1 500 €

Hľadáme do tímu šikovného programátora aplikácií (iOS)

  • Mesto/obec: Rimavská Sobota Okolie
  • Okres: Iný
  • Štát: Slovensko
  • Pridané: 4. augusta 2017 14:08
  • Končí o: 6 dní, 23 hod.
torn-big

Popis

Druh pracovného pomeru:
plný úväzok, na dohodu, živnosť

Ponúkaný plat (brutto):
dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hľadáme motivovaného  programátora, ktorý bude pracovať v menšom tíme programátorov a bude budovať riešenia pre našich klientov. Budeš vyvíjať, testovať, udržiavať a optimalizovať  aplikácie.

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – mierne pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Server Technology stack: php7 object-oriented style, php frameworks, JSON, sqli, mySql, mariaDB, AWS, AWS Linux, Apache Httpd, JavaScript, Linux shell
  • silné objektovo orientované programátorské myslenie

Osobnostné požiadavky:

  • schopnosť rýchlo sa zorientovať v cudzom kóde a robiť v ňom úpravy
  •  schopnosť rýchlo sa  zorientovať v probléme
  • vnútorne motivovaný a schopný pracovať na viacerých projektoch naraz
  • schopný prebrať iniciatívu, byť produktívny, efektívny a zodpovedný
  • chuť pracovať
  • Ak vás pracovná ponuka zaujala posielajte životopis na adresu:systemstornado@gmail.com
  • Kontaktná osoba: Ján Škorňa
  • Tornado Systems s.r.o.
  • Termín výberového konania: September
NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

Bez značiek

528 celkových prezretí, 2 dnes

ID inzerátu: 45359842b7bf3d06