Vitajte, návštevník! [ Zaregistrujte sa | Prihlásenie

v texte €

Do nášho tímu HĽADÁME kolegov, kolegyne na pozíciu REALITNÝ MAKLÉR !

  • Okres: Rimavská Sobota
  • Štát: Slovensko
  • Pridané: 17. mája 2017 17:40
  • Končí o: 49 dní, 21 hod.
reality gemer 01 b
clen-realitnej-unie

Popis

Náplňou práce je:
– aktívne vyhľadávanie nehnuteľností na predaj a prenájom
– návšteva nehnuteľností a získavanie podrobných informácií
– komunikácia s klientmi
– administratívna práca – spravovanie svojho portfólia
– návšteva nehnuteľností, prehliadky so záujemcami.
– správa a aktualizácia portfólia nehnuteľností.

Ponúkame:
– zaujímavú a atraktívnu prácu v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti s niekoľkoročnými skúsenosťami
– proklientský, mladý a príjemný kolektív
– flexibilnú pracovnú dobu, no vyžadujeme absolútnu odovzdanosť práci a plnenie si pracovných povinností.
– možnosť osobného rastu
– nadštandardné odmeňovanie (štandardne formou provízií)
– komplexné zaškolenie a podpora začínajúcich maklérov
– žiadne poplatky
– podpora predaja a náboru nehnuteľností zo strany RK (platená inzercia, reklamný priestor…)
– bezplatný právny servis

Požadujeme:
– obchodného ducha
– ochota učiť sa nové veci
– znalosť práce s PC a internetom
– SŠ alebo VŠ vzdelanie
– veľmi dobré komunikatívne schopnosti
– zodpovednosť, flexibilita, aktivita, samostatnosť, organizačné schopnosti
– adekvátne vystupovanie
– vodičský preukaz typ „B“ a motorové vozidlo výhodou
– chuť pracovať

Druh pracovného pomeru:
– Dohodou
– Živnosť nie je podmienkou

Užitočné informácie pre uchádzača:
Ak spĺňate nami uvedené kritéria a naša ponuka práce Vás oslovila, neváhajte nám svoj životopis poslať na adresu: info@realitygemer.com
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Kontaktovať budeme všetkých vhodných kandidátov, ktorých si pozveme na osobný pohovor .
Tešíme sa na spoluprácu !

NEUVIEDOL INZERENT SVOJE KONTAKTY?
Oslovte ho kontaktným formulárom, ktorý nájdete napravo od inzerátu --------->>>

284 celkových prezretí, 10 dnes

ID inzerátu: 840591c4c4c9e5e3